Τρίτη, 29 Μαρτίου 2016

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 2015-16



ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 2015-2016
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
1ος ΓΥΡΟΣ
                                            1 η Αγωνιστική
     Ημ/νια      Ωρα           Γήπεδο                            Α  γ  ώ  ν  α  ς
  2/4/2016      18:00   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ             Γ.Σ.Λ.
  2/4/2016      14:00   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             ΚΕΡΑΥΝΟΣ              ΑΕΤΟΙ 
  3/4/2016      16:30   ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ        ΠΕΛΑΡΓΟΙ               ΑΣΤΕΡΑΣ 
  3/4/2016      19:00   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             ΦΟΙΒΟΣ 2002           ΜΥΤΙΚΑΣ
  2/4/2016      18:30   ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ            ΝΙΚΑΙΑ                    ΑΕΛ
                                              2 η Αγωνιστική
     Ημ/νια      Ωρα           Γήπεδο                           Α  γ  ώ  ν  α  ς
  10/4/2016    10:00   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             ΑΕΤΟΙ                   ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 
  9/4/2016      18:30   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             ΑΣΤΕΡΑΣ               ΚΕΡΑΥΝΟΣ
  9/4/2016      20:00   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             ΜΥΤΙΚΑΣ               ΠΕΛΑΡΓΟΙ 
  10/4/2016    13:00   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             ΑΕΛ                      ΦΟΙΒΟΣ 2002
  9/4/2016      15:30   ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ             Γ.Σ.Λ.                     ΝΙΚΑΙΑ

Παρασκευή, 8 Νοεμβρίου 2013

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Α) ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2013-2014

Ημ/νια Ωρα ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
09/11/13 14.30 ΚΛ ΕΛΑΣΣΟΝΑ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 51-68

23/11/13 17.30 ΚΛ.ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ

30/11/13 14.30 ΚΛ.ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ

07/12/13 14.00 ΚΛ.ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ - ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

14/12/13 17.00 ΚΛ.ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΕΛ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ

21/12/13 15.30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ - ΜΥΤΙΚΑΣ

11/01/14 15.30 ΚΛ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ







2ος Γύρος





19/01/14 13.30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ -ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

25/01/14 19.00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ

01/02/14 15.30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ

08/02/14 17.30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ

15/02/14 19.30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ - ΑΕΛ

09/03/14 19.30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ

02/02/14 15.30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ











ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Β) ΟΜΙΛΟΣ 2013-2014

Ημ/νια
Ωρα
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
24/11/13 11.30 ΚΛ.ΑΓ.ΘΩΜΑ ΦΟΙΒΟΣ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 23-50

15/12/13 15.30 Ε.Α.Κ.ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

18/12/13 19.30 Ε.Α.Κ.ΛΑΡΙΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ

23/12/13 18.00 ΚΛ.ΑΓ.ΘΩΜΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ



19.00 Ε.Α.Κ.ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ - ΕΑΛ







2ος Γύρος





13/01/14 15.00 ΚΛ.ΑΓ.ΘΩΜΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ

26/01/14 12.30 ΚΛ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ

02/02/14 11.30 ΚΛ.ΑΓ.ΘΩΜΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑ

08/02/14 18.00 ΚΛ.ΑΓ.ΘΩΜΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ

16/02/14 19.30 Ε.Α.Κ.ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΑΛ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ











Τετάρτη, 23 Οκτωβρίου 2013

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2013-2014

Ημ/νια Ωρα Γηπεδο Α Γ Ω Ν Α Σ Σκορ
10/11/13
12.00

ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕΤΟΙ - ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ. 69-49

24/11/13 12.00


ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΦΟΙΝΙΞ - ΑΕΤΟΙ 19-62

01/12/13 19.30


ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕΤΟΙ - ΝΙΚΑΙΑ

08/12/13 14.00


ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. - ΑΕΤΟΙ

14/12/13 19.00


ΚΛ.ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΕΤΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ

22/12/13 ------ ------------

ΑΕΤΟΙ---ΡΕΠΩ---------------------------- --------------
01/01/14 15.00


ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΦΟΙΒΟΣ 2002 - ΑΕΤΟΙ












08/01/14 15.00


ΚΛ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ. - ΑΕΤΟΙ

25/01/14 19.00


ΚΛ.ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΕΤΟΙ - ΦΟΙΝΙΞ

08/02/14 16.00


ΚΛ.ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΕΤΟΙ - ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.

15/02/14 17.00


ΚΛ.ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕΤΟΙ

09/03/14 14.30


ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕΤΟΙ

23/02/14 19.00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕΤΟΙ - ΦΟΙΒΟΣ 2002